Baş Kitabımız

Baş Kitabımız

Dostlarımız

Dostlarımız

Kütüphanemiz

Kütüphanemiz

Kitaplarımız

Kitaplarımız

Lanetli Talih - Rachel Gibson

Salı, Haziran 28, 2011

Kitabın adı bana son derece uygun.Çünkü ben de lanetliyim. En azından son zamanlarda öyle olduğumu düşünüyorum.

Kitap, tam bir romantik komedi. Adele ve Zach. Adele, güzel ve karakterli bir kız. Zach ise yıldız futbolcu, çok yakışıklı ve bütün kızlar ona hasta. E bu durumda romantizm ve komedi kaçınılmaz oluyor. Yalnız dikkat bazı paragraflar kırmızı noktalı :)

okuoku.com 'dan hediye gelmişti bu kitap ve aylardır bekliyordu. Bence tam zamanında okumaya başladım. Çok iyi geldi. Okurken kafam dağıldı ve beni sık sık gülümsetti.Sizin de halledilmesi gereken işleriniz biriktiyse ve birazcıkda olsa kafanızı dağıtmak istiyorsanız bu kitabı size tavsiye edebilirim.

Not: Kitapların fotoğraflarını çekemeyeceğim bir süre :(
Arka Kapak: 
Adele Harris erkek bulmakta zorlanmıyordu ama iyi bir adam bulmak imkânsızdı

Tüm tiplerle denemişti-inekler, süper zekiler, yalancılar, egoistler, seks düşkünleri ve deliler. Her şeyi denemiş ama başaramamıştı. Adele'nin aradığı, kalbini dolduracak bir erkekti. Zach gibi...

Evet, Zach'da mükemmel değildi fakat kader ağlarını örmeye başlamıştı bir kere. Adele Cedar Creek'e, ailesinin yanına dönmek zorunda kalmıştı. Kız kardeşinin evliliği bitmek üzereydi, fakat onu daha fazla ilgilendiren nokta, lise aşkının hala bu kasabada olması ve ilk gördüğü günkü kadar yakışıklı olmasıydı. Bu fırsat, şeytanın bacağını kırması için çok güzel bir fırsattı. Zach'ı affetmesi gerekiyordu, ona tekrar güvenecek ve kalbindeki her şeyi yeniden verecekti...

Adele her şeyin üstesinden gelebilecek bir kadındı kadın olmasına ama acaba başarısız bir ilişkiyi daha kaldırabilecek miydi?

"Ateşli bir hikâye, akıcı kurgu ve muhteşem karakterler."
-Barnes-

"Komedi, seks ve vahşi romantizm... İşte Rachel Gibson"
-New York Times-

"Ne erkekmiş ama"
-Jayne Ann Krentz-

"Gibson'ın yoğun romantizmi nefesimi kesmeye yetti."
-Lisa Kleypas-

"Sıcak, zekice kurgulanmış ve akıllıca yaratılmış karakterler."
-Julia Quinn-

0 Kelam Edilmiş...:

Yorum Gönder

Bir katkıya 'HAYIR' demeyiz... :)